Konsultacje
ginekologiczno-położnicze

Konsultacje ginekologiczno - położnicze Ruda Śląska

Med-Silesia Medical Care Ruda Śląska to nowoczesne położnictwo i ginekologia w bardzo szerokim zakresie. Konsultacje, przeprowadzone przez naszych specjalistów, obejmują wywiad medyczny, badanie ginekologiczne z USG oraz analizę stanu zdrowia wraz z ewentualnym planem leczenia. Podczas konsultacji ginekologicznej w Rudzie Śląskiej wykonywane są także niezbędne badania związane z profilaktyką chorób kobiecych (cytologia, badanie piersi). Konsultacje ginekologiczno-endokrynologiczne obejmują diagnostykę i leczenie zaburzeń miesiączkowych oraz diagnostykę i leczenie okresu menopauzy. W Med-Silesia Medical Care Ruda Śląska prowadzimy szeroką diagnostykę ultrasonograficzną.

Ginekolodzy w Med-Silesia


dr n. med. Iwona Janosz
dr Weronika Wrońska-Nylec
lek. Kasper Krawet
dr Łukasz Witek

dr Karina Sypek-Śliwa

ginekolog usg ruda śląska

Badanie USG

Badanie USG ginekologiczne to podstawowe badania w profilaktyce chorób narządu płciowego oraz w przypadku stwierdzonych schorzeń organów płciowych.
przepisanie antykoncepcji ruda śląska

Cytologia Ruda Śląska

W Med-Silesia Medical Care Ruda Śląska istnieje możliwość wykonania badań profilaktycznych u naszych specjalistów.

Podstawowym badaniem w zapobieganiu zachorowań na raka szyjki macicy jest badanie cytologiczne. Według zaleceń Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników cytologię należy wykonywać raz w roku od ukończenia 25. roku życia – najpóźniej w wieku 30 lat. W sytuacji wczesnego rozpoczęcia współżycia należy wykonać badanie cytologiczne nie później niż 3 lata po inicjacji seksualnej. Szeroki zakres diagnostyki w Med – Silesia Medical Care pozwala na wykonanie szczegółowej diagnostyki infekcji i zmian nowotworowych szyjki macicy.

przepisanie antykoncepcji ruda śląska

Antykoncepcja

Porady specjalistów w dziedzinie antykoncepcji dostosowane są do różnych potrzeb naszych Pacjentek, ich stanu zdrowia i stylu życia. W Med- Silesia Medical Care Ruda Śląska proponujemy szeroki zakres nowoczesnych metod antykoncepcyjnych, których wybór poprzedzony jest wywiadem medycznym i niezbędnymi badaniami, pomocnymi w wyborze najlepszego rozwiązania.
prowadzenie ciąży ruda śląska

Prowadzenie ciąży

W Med-Silesia Medical Care Ruda Śląska dbamy o zdrowie przyszłej Mamy i dziecka od samego początku. Nasi specjaliści oferują opiekę nad kobietą w ciąży fizjologicznej oraz w ciąży powikłanej m.in. nadciśnieniem tętniczym, cukrzycą, chorobami układu moczowego, niewydolnością cieśniowo-szyjkową, poronieniem zagrażającym, hypotrofią płodu, porodem przedwczesnym zagrażającym. Nasi specjaliści sprawują również opiekę nad kobietą w ciąży wielopłodowej.

Oprócz konsultacji ginekologa – położnika, zapewniamy m.in. wykonanie badania ultrasonograficznego płodu wykonywanego przy pomocy aparatu usg nowej generacji, a także badania przepływów naczyniowych metodą Dopplera w naczyniach macicy oraz naczyniach płodu. W Med-Silesia Medical Care wykonywane jest również badanie KTG (kardiotokograficzne) płodu oceniane na bieżąco przez naszych specjalistów.

Med-Silesia Ruda Śląska

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem oraz specjalistami w naszym Centrum Medycznym Med-Silesia Ruda Śląska oraz do umówienia wizyty online.
Szukaj