Dr n. med. Iwona Janosz

Specjalizacja: ginekologia i położnictwo
Specjalizacja: perinatologia

Sprawdź opinie o specjaliście


Więcej informacji o: Dr n. med. Iwona Janosz

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, zawodowo związaną z Katedrą i Oddziałem Klinicznym Ginekologii, Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej w Bytomiu. Ukończyłam specjalizację w dziedzinie ginekologii i położnictwa oraz perinatologii. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.

Obszarem moich zawodowych zainteresowań jest w szczególności perinatologia (medycyna matczyno – płodowa). Systematycznie doskonalę swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w specjalistycznych kursach, szkoleniach, konferencjach oraz zjazdach naukowych.

Swoim Pacjentkom zapewniam kompleksową opiekę w prowadzeniu ciąży fizjologicznej zgodnie z wytycznymi Ministra Zdrowia i ciąży powikłanej m.in. nadciśnieniem tętniczym, cukrzycą, trombofilią wrodzoną, cholestazą ciężarnych, padaczką.

Wykonuję badania ultrasonograficzne płodu/ów zgodnie z rekomendacjami Sekcji Ultrasonografii PTGiP, badanie ultrasonograficzne miednicy mniejszej.

Zajmuję się również szczegółową diagnostyką immunologiczną i leczeniem poronień nawykowych, a także poradnictwem antykoncepcyjnym hormonalną terapią zastępczą, kompleksową opiekę w diagnostyce i leczeniu wszystkich chorób narządów płciowych.

Współpracuję ze Szpitalem Specjalistycznym nr 2 w Bytomiu, Szpitalem Ginekologiczno-Położniczym Łubinowa w Katowicach, Szpitalem Powiatowym ZOZ Świętochłowice, Szpitalem Wielospecjalistycznym w Gliwicach oraz Szpitalem Miejskim w Rudzie Śląskiej.

Jako kobieta doskonale zdaję sobie sprawę, że wizyty ginekologiczne są dla Pacjentek źródłem dużego stresu. Zawsze staram się stworzyć przyjazną atmosferę podczas konsultacji. Swoim pacjentkom udostępniam kontakt telefoniczny.

Praca lekarza jest moją wielką pasją i życiowym powołaniem, w którym się spełniam poprzez profesjonalne indywidualne podejście oraz opiekę i pomoc Pacjentkom.

Z poważaniem
dr n.med. Iwona Janosz
Szukaj