Usługi Med-Silesia

Centrum Medyczne Med-Silesia Ruda Śląska oferuje szeroki zakres usług medycznych, które pomagają naszym pacjentom w utrzymaniu zdrowia i poprawie jakości życia. Znajdą Państwo u nas wykwalifikowany zespół specjalistów, którzy są zawsze gotowi służyć swoją pomocą.  W Med-Silesia stawiamy na indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz na stosowanie najnowszych metod i technologii medycznych. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoką jakość świadczonych usług oraz skuteczne leczenie. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług i do zapoznania się z pełnym zakresem naszej oferty.

Konsultacje ginekologiczno
- położnicze oraz perinatologiczne

Med-Silesia Medical Care Ruda Śląska to nowoczesne położnictwo i ginekologia w bardzo szerokim zakresie. Konsultacje, przeprowadzone przez naszych specjalistów, obejmują wywiad medyczny, badanie ginekologiczne z USG oraz analizę stanu zdrowia wraz z ewentualnym planem leczenia.

Dowiedz się więcej   Cennik

Kolposkopia

W naszej placówce badaniem kolposkopowym zajmuje się dr Michał Szpringer w zakresie prewencji wtórnej raka szyjki macicy i posiada umiejętności praktyczne w zakresie HPV-zależnego skriningu raka szyjki macicy, w tym kolposkopii z biopsją.

Dowiedz się więcej   Cennik

Konsultacje kardiologiczne

Nasz zespół Med-Silesia Ruda Śląska to kardiolodzy z ogromnym doświadczeniem w leczeniu najpoważniejszych chorób kardiologicznych – zawałów serca, nadciśnienia tętniczego, zaburzeń rytmu serca, choroby wieńcowej, niewydolności krążenia. To także specjaliści w profilaktyce chorób sercowo- naczyniowych oraz diagnostyce kardiograficznej.

Konsultacje chirurgiczne w zakresie proktologii

Konsultacje chirurgiczne w zakresie proktologii w Med-Silesia Ruda Śląska są oferowane przez specjalistów chirurgów zajmujących się diagnostyką i leczeniem chorób odbytnicy, odbytu i okolic odbytu.  Wszystkie schorzenia z zakresu proktologii wymagają specjalistycznej wiedzy i doświadczenia w zakresie proktologii, dlatego pacjenci szukający pomocy w tych kwestiach powinni skonsultować się z doświadczonym chirurgiem proktologiem.

Dowiedz się więcej   Cennik

Konsultacje w zakresie chirurgii ogólnej i naczyniowej

Chirurgia naczyniowa to dziedzina medycyny zajmująca się leczeniem schorzeń dotyczących układu krwionośnego. W ramach tej specjalizacji w gabinecie Med-Silesia Ruda Śląska, chirurdzy naczyniowi zajmują się m.in. chorobami tętnic, żył oraz limfatycznymi.

Dowiedz się więcej   Cennik

USG piersi, USG jamy brzusznej oraz usg pozostałych narządów

W centrum Med-Silesia Ruda Śląska oferujemy wiele rodzajów badań, w tym USG piersi, jamy brzusznej i innych narządów, które pozwalają na skuteczne wykrycie chorób.

Konsultacje fizjoterapeutyczne niemowląt i dzieci

W Med-Silesia Medical Care Ruda Śląska przeprowadzana jest ocena neurorozwojowa dziecka i rehabilitacja wg metody NDT Bobath oraz integracji sensorycznej. Przeprowadzany jest także instruktaż: pielęgnacyjny, masaż Shantala oraz prowadzone są konsultacje z noszenia dzieci w chuście.

Dowiedz się więcej   Cennik

Konsultacje urologiczne
i fizjoterapia uroginekologiczna

Konsultacje urologiczne i fizjoterapia uroginekologiczna to dwie ważne usługi oferowane przez Centrum Medyczne Med-Silesia Ruda Śląska. Urolog to lekarz specjalizujący się w leczeniu chorób układu moczowo-płciowego u kobiet i mężczyzn. Konsultacje urologiczne pozwalają na kompleksową ocenę stanu zdrowia pacjenta oraz skuteczne leczenie chorób układu moczowo-płciowego.

Dowiedz się więcej   Cennik

Konsultacje psychiatryczne
i psychologiczne

Centrum Medyczne Med-Silesia w Rudzie Śląskiej oferuje konsultacje psychiatryczne oraz psychologiczne dla pacjentów w każdym wieku. Wizyta u lekarza psychiatry lub psychologa pozwala na wczesne wykrycie i skuteczne leczenie różnego rodzaju zaburzeń emocjonalnych, zachowań oraz chorób psychicznych.  

Konsultacje endokrynologiczne

W Centrum Medycznym Med-Silesia pracuje doświadczony zespół specjalistów, w tym również endokrynolog, który zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób hormonalnych i metabolicznych.

Dowiedz się więcej   Cennik

Konsultacje diabetologiczne

Konsultacje diabetologiczne w Med-Silesia Medical Care obejmują m.in. leczenie pacjentów z cukrzycą typu 1, typu 2 oraz z cukrzycą ciążową, a także prowadzenie terapii z zastosowaniem osobistych pomp insulinowych. Konsultacje diabetologiczne w Rudzie Śląskiej obejmują również profilaktykę cukrzycy oraz innych chorób cywilizacyjnych.

Dowiedz się więcej   Cennik

Konsultacje dietetyczne

W gabinetach Med-Silesia w Rudzie Śląskiej oferujemy konsultacje dietetyczne, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań każdego pacjenta. Nasz dietetyk posiada wiedzę i doświadczenie w zakresie zdrowego odżywiania oraz dietetyki klinicznej.

Konsultacje dermatologiczne

W Centrum Zdrowia Med-Silesia w Rudzie Śląskiej oferujemy konsultacje dermatologiczne dla pacjentów z różnego rodzaju chorobami skórnymi oraz dla osób, które chcą zadbać o zdrowie i piękno swojej skóry. Nasz zespół specjalistów dermatologów posiada bogate doświadczenie w diagnostyce i leczeniu chorób skórnych, takich jak trądzik, łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, bielactwo, brodawki wirusowe, grzybice skóry i paznokci oraz wiele innych.

Dowiedz się więcej   Cennik

Medycyna estetyczna

W Centrum Zdrowia Med-Silesia w Rudzie Śląskiej oferujemy usługi z zakresu medycyny estetycznej, które pozwalają na poprawę wyglądu i kondycji skóry oraz na zniwelowanie widocznych oznak starzenia. 

Dowiedz się więcej   Cennik
Szukaj