Oferta najmu gabinetu

Wynajmij gabinet do przyjmowania pacjentów w Rudzie Śląskiej

Mamy przyjemność zaprosić lekarzy, fizjoterapeutów, psychologów i innych przedstawicieli zawodów medycznych do współpracy z Centrum Medycznym Med-Silesia w Rudzie Śląskiej. Nasz Ośrodek oferuje do wynajęcia nowe, klimatyzowane gabinety lekarskie na stałe lub zmienne godziny przyjęć pacjentów. Dysponujemy nowoczesnymi, w pełni wyposażonymi gabinetami, które zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i bezpieczeństwie pacjentów.

Zapewniamy kompleksową obsługę recepcyjną, która będzie pomagać w zarządzaniu terminami i obsłudze pacjentów. Oferujemy elastyczne warunki najmu, dopasowane do potrzeb każdego wynajmującego. Nie ma wymogu długoterminowego najmu - można wynajmować gabinet na stałe lub jedynie na wybrane godziny przyjęć pacjentów.

Nasze gabinety lekarskie Med-Silesia mieszczą się w dogodnej lokalizacji, w centrum Rudy Śląskiej, co ułatwia dojazd pacjentom i zapewnia dostęp do wszystkich niezbędnych udogodnień. Bezpośrednio przy naszym budynku są dostępne bezpłatne parkingi. Jeśli są Państwo zainteresowani wynajęciem gabinetu w Centrum Medycznym Med-Silesia, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy szczegóły oferty.
Szukaj