Konsultacje chirurgiczne
w zakresie proktologii

Konsultacje chirurgiczne w zakresie proktologii Ruda Śląska

Konsultacje chirurgiczne w zakresie proktologii w Med-Silesia Ruda Śląska są oferowane przez specjalistów chirurgów zajmujących się diagnostyką i leczeniem chorób odbytnicy, odbytu i okolic odbytu.  Wszystkie schorzenia z zakresu proktologii wymagają specjalistycznej wiedzy i doświadczenia w zakresie proktologii, dlatego pacjenci szukający pomocy w tych kwestiach powinni skonsultować się z doświadczonym chirurgiem proktologiem.

Specjaliści Med-Silesia

dr hab.n.med. Marek Glinka

dr Magda Bichalska-Lach

dr Bartosz Bichalski

Oto kilka przykładów, dla których pacjenci mogą szukać konsultacji chirurgicznej w zakresie proktologii:

Ból lub dyskomfort w okolicy odbytu

Pacjenci z dolegliwościami bólowymi lub dyskomfortem w okolicy odbytu często zgłaszają się do chirurga proktologa. Do najczęstszych przyczyn tych objawów należą hemoroidy, pęknięcia odbytu, ropnie okołoodbytnicze, guzy i choroby zapalne jelit.

Zaburzenia wypróżniania

Pacjenci z zaburzeniami wypróżniania, takimi jak zaparcia, biegunki, nietrzymanie stolca lub krwawienie z odbytu, mogą potrzebować konsultacji z chirurgiem proktologiem w celu przeprowadzenia odpowiednich badań diagnostycznych i leczenia.

Choroby zapalne jelit

Pacjenci z chorobami zapalnymi jelit, takimi jak choroba Crohna i wrzodziejące zapalenie jelita grubego, często wymagają pomocy chirurga proktologa w diagnostyce i leczeniu tych chorób.

Nowotwory jelita grubego

Pacjenci z podejrzeniem lub zdiagnozowanym rakiem jelita grubego mogą potrzebować konsultacji chirurga proktologa w celu ustalenia odpowiedniego leczenia, które może obejmować operację i chemioterapię.

Med-Silesia Ruda Śląska

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem oraz specjalistami w naszym Centrum Medycznym Med-Silesia Ruda Śląska oraz do umówienia wizyty online.
Szukaj