Konsultacje psychiatryczne i psychologiczne

Konsultacje psychiatryczne i psychologiczne Ruda Śląska

Centrum Zdrowia Med-Silesia w Rudzie Śląskiej oferuje konsultacje psychiatryczne oraz psychologiczne dla pacjentów w każdym wieku. Wizyta u lekarza psychiatry lub psychologa pozwala na wczesne wykrycie i skuteczne leczenie różnego rodzaju zaburzeń emocjonalnych, zachowań oraz chorób psychicznych. Konsultacje psychologiczne w Rudzie Śląskiej są prowadzone przez doświadczonych specjalistów, którzy oferują wsparcie i pomoc w rozwiązaniu problemów emocjonalnych i psychologicznych. Zespół specjalistów z Centrum Medycznego Med-Silesia Ruda Śląska stosuje najnowsze metody diagnostyczne i terapeutyczne, aby pomóc pacjentom w poprawie ich jakości życia i zdrowia psychicznego oraz fizycznego.

Specjaliści w Med-Silesia

dr Aleksandra Wadas


Konsultacja z psychiatrą w Rudzie Śląskiej

Konsultacje w dziedzinie psychiatrii w Med – Silesia Medical Care obejmują diagnostykę i leczenie chorób i zaburzeń psychicznych, w tym: zaburzenia lękowe, depresja, choroba afektywna dwubiegunowa, schizofrenia, zaburzenia psychiczne wieku podeszłego.
psycholog dziecięcy ruda śląska

Edukator Pozytywnej Dyscypliny Ruda Śląska

W Med-Silesia Medical Care Ruda Śląska istnieje również możliwość konsultacji z psychologiem, a także Edukatorem Pozytywnej Dyscypliny. Zapraszamy serdecznie Rodziców, którym Pani psycholog będzie towarzyszyła w znalezieniu zrozumienia dla swoich pociech, we wspieraniu ich naturalnych możliwości, w wychowywaniu dzieci w taki sposób, by budować ich pewność siebie, wrażliwość i odpowiedzialność, a także w uczeniu się skutecznych sposobów radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami.

Zapraszamy także przyszłych Rodziców, którzy mogą porozmawiać o tym, co ich już niebawem czeka. Zapraszamy także na psychoedukację z zakresu Pozytywnej Dyscypliny.

Med-Silesia Ruda Śląska

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem oraz specjalistami w naszym Centrum Medycznym Med-Silesia Ruda Śląska oraz do umówienia wizyty online.
Szukaj