Konsultacje diabetologiczne

Konsultacje diabetologiczne Ruda Śląska

Konsultacje diabetologiczne w Med-Silesia Medical Care obejmują m.in. leczenie pacjentów z cukrzycą typu 1, typu 2, typu 3 oraz z cukrzycą ciążową, a także prowadzenie terapii z zastosowaniem osobistych pomp insulinowych. Konsultacje diabetologiczne w Rudzie Śląskiej obejmują również profilaktykę cukrzycy oraz innych chorób cywilizacyjnych we współdziałaniu z dietetykiem oraz kardiologiem, a także leczenie i profilaktykę powikłań cukrzycy we współpracy z chirurgiem naczyniowym i kardiologiem.

Diabetolodzy w Med-Silesia

dr Mariusz Hadaś

Diabetolog Ruda Śląska

W Centrum Medycznym Med-Silesia w Rudzie Śląskiej oferujemy konsultacje diabetologiczne dla pacjentów z cukrzycą oraz osób z podejrzeniem cukrzycy. Nasz zespół specjalistów diabetologów posiada bogate doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu cukrzycy typu 1, typu 2, a także innych chorób metabolicznych związanych z zaburzeniami gospodarki węglowodanowej.

Podczas konsultacji diabetologicznej w Rudzie Śląskiej przeprowadzamy dokładny wywiad z pacjentem oraz badania diagnostyczne, które pozwalają na dokładną ocenę stanu zdrowia i poziomu cukru we krwi. W oparciu o zebrane dane, nasz zespół diabetologów dobiera indywidualny plan leczenia, który obejmuje dietę, aktywność fizyczną oraz odpowiednie leki.

Nasze Centrum Zdrowia Med-Silesia Ruda Śląska wyposażone jest w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, który pozwala na precyzyjną kontrolę poziomu cukru we krwi oraz szybką reakcję na wszelkie zmiany. Dzięki temu możemy zapewnić naszym pacjentom kompleksową i skuteczną opiekę medyczną w zakresie diabetologii. Zespół specjalistów diabetologów jest gotowy, by pomóc Ci w kontrolowaniu poziomu cukru we krwi oraz w poprawie jakości życia.

Med-Silesia Ruda Śląska

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem oraz specjalistami w naszym Centrum Zdrowia Med-Silesia Ruda Śląska oraz do umówienia wizyty online.
Szukaj