Konsultacje dermatologiczne

Konsultacje dermatologiczne Ruda Śląska

W gabinecie Med-Silesia w Rudzie Śląskiej oferujemy konsultacje dermatologiczne dla pacjentów z różnego rodzaju chorobami skórnymi oraz dla osób, które chcą zadbać o zdrowie i piękno swojej skóry. Nasz zespół specjalistów dermatologów posiada bogate doświadczenie w diagnostyce i leczeniu chorób skórnych, takich jak trądzik, łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, bielactwo, brodawki wirusowe, grzybice skóry i paznokci oraz wiele innych.

Podczas konsultacji dermatologicznej w Rudzie Śląskiej dokładnie badamy skórę pacjenta, aby ocenić jej stan i zdiagnozować chorobę skórną. W oparciu o wyniki badań i wywiad z pacjentem, nasz zespół dermatologów dobiera odpowiednie leczenie farmakologiczne lub niefarmakologiczne, takie jak terapia światłem czy zabiegi laserowe. Nasze centrum medyczne Med-Silesia Ruda Śląska wyposażona jest w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, który pozwala na szybką i precyzyjną diagnostykę chorób skórnych oraz na bezpieczne przeprowadzanie zabiegów dermatologicznych. Dzięki temu możemy zapewnić naszym pacjentom kompleksową i skuteczną opiekę medyczną w zakresie dermatologii.

Specjaliści w Med-Silesia

dr Sonia Jadwiszczok
dr Weronika Urbanek

Dermatolog Ruda Śląska

Konsultacje dermatologiczne w Med- Silesia Medical Care obejmują diagnostykę i leczenie chorób dermatologicznych, m.in.:
Chorób alergicznych skóry
(atopowe zapalenie skóry, pokrzywka, rumień)
Chorób bakteryjnych skóry
(czyrak, róża, łupież rumieniowy)
Chorób gruczołów łojowych
(trądzik młodzieńczy, różowaty, łojotokowe zapalenie skóry)
Chorób wirusowych skóry i grzybic skóry
(opryszczka, półpasiec, ospa wietrzna) 
Chorób włosów
(łysienie plackowate)
Zmian skórnych
(znamiona, nowotwory skóry)

Med-Silesia Ruda Śląska

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem oraz specjalistami w naszym Centrum Medycznym Med-Silesia Ruda Śląska oraz do umówienia wizyty online.
Szukaj