Konsultacje psychiatryczne i psychologiczne

Konsultacje w dziedzinie psychiatrii w Med – Silesia Medical Care obejmują diagnostykę i leczenie chorób i zaburzeń psychicznych, w tym: zaburzenia lękowe, depresja, choroba afektywna dwubiegunowa, schizofrenia, zaburzenia psychiczne wieku podeszłego.

Serdecznie zapraszamy!
Dr Michał Opielka

W Med-Silesia Medical Care istnieje również możliwość konsultacji z psychoterapeutką specjalizującą się wyłącznie w psychologii niepłodności oraz pomocy okołoporodowej.

Zapraszamy serdecznie kobiety/pary po poronieniu, po stracie ciąży, po porodzie i w połogu.

Mgr Joanna Piątek-Perlak

W Med-Silesia Medical Care istnieje również możliwość konsultacji z psychologiem, a także Edukatorem Pozytywnej Dyscypliny.

Zapraszamy serdecznie Rodziców, którym Pani psycholog będzie towarzyszyła w znalezieniu zrozumienia dla swoich pociech, we wspieraniu ich naturalnych możliwości, w wychowywaniu dzieci w taki sposób, by budować ich pewność siebie, wrażliwość i odpowiedzialność, a także w uczeniu się skutecznych sposobów radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami.

Zapraszamy także przyszłych Rodziców, którzy mogą porozmawiać o tym, co ich już niebawem czeka. Zapraszamy także na psychoedukację z zakresu Pozytywnej Dyscypliny.

Mgr Karolina Piórkowska- Tarka

Med Silesia Medical Care | Prywatne Gabinety Specjalistyczne © 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.