Kontakt z lekarzem
Godziny przyjęć
Pacjenci umawiani indywidualnie
mgr

Karolina Heinsch

Dietetyk

Jestem dietetykiem klinicznym, absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz technikiem farmaceutycznym. Poprzez uczestnictwo w licznych konferencjach i szkoleniach stale podnoszę swoje kwalifikacje i aktualizuję wiedzę z zakresu żywienia, którą w praktyczny sposób pragnę dzielić się ze swoimi pacjentami.
Doświadczenie zawodowe uzyskałam podczas licznych praktyk, w różnych placówkach medycznych m.in Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka im. św. Jana Pawła II w Katowicach, Szpitalu Zakonu Bonifratrów pw. Aniołów Stróżów w Katowicach oraz w Poradni chorób metabolicznych Centrum Świętego Pawła w Chorzowie.

W swoim gabinecie dietetycznym przede wszystkim skupiam się na dietoterapii różnych jednostek chorobowych m.in zaburzeń metabolicznych (otyłość, cukrzyca typu II), zaburzeń hormonalnych i chorób autoimmunologicznych, a także na profilaktyce oraz edukacji swoich pacjentów (dzieci, kobiety w ciąży).

Moim celem jest pomaganie i towarzyszenie pacjentom w trwałej zmianie nawyków żywieniowych, wypracowaniu właściwego, wartościowego i przede wszystkim indywidualnego modelu żywienia, tak, aby dieta była jak najbardziej dopasowana do potrzeb i możliwości.

Med Silesia Medical Care | Prywatne Gabinety Specjalistyczne © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.