Kontakt z lekarzem
Godziny przyjęć
Wtorek od 13:00
Czwartek od 13.00
Dr n. med.

Piotr Bodzek

Specjalista Ginekolog-Położnik

Jestem specjalistą ginekologii i położnictwa z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, absolwentem Wydziału Lekarskiego w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, związanym zawodowo od 1993r. z Katedrą i Oddziałem Klinicznym Ginekologii, Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej w Bytomiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.
Jako Adiunkt Śląskiego Uniwersytetu Medycznego zajmuję się również pracą dydaktyczną i naukową.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, systematycznie doskonalę swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w specjalistycznych kursach, szkoleniach, konferencjach oraz zjazdach naukowych.

Obszarem moich zawodowych zainteresowań jest w szczególności perinatologia
(medycyna matczyno-płodowa).

Swoim Pacjentkom  zapewniam kompleksową opiekę w prowadzeniu ciąży fizjologicznej zgodnie z wytycznymi Ministra Zdrowia i ciąży powikłanej m.in. nadciśnieniem tętniczym, cukrzycą, trombofilią wrodzoną, cholestazą ciężarnych, padaczką. Swoim pacjentkom udostępniam także kontakt telefoniczny.

Zajmuję się leczeniem zmian szyjki macicy (krioterapia, elektrokoagulacja), również poradnictwem antykoncepcyjnym hormonalną terapią zastępczą, kompleksową opiekę w diagnostyce i leczeniu wszystkich chorób narządów płciowych.

Serdecznie zapraszam!

Piotr Bodzek – ZnanyLekarz.pl

Med Silesia Medical Care | Prywatne Gabinety Specjalistyczne © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.