Kontakt z lekarzem
Godziny przyjęć
Środy od 13.00
Piątki od 13.00
Dr n. med.

Iwona Janosz

Specjalista Ginekolog-Położnik
Specjalista Perinatolog

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, zawodowo związaną z Katedrą i Oddziałem Klinicznym Ginekologii, Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej w Bytomiu.

Ukończyłam specjalizację w dziedzinie ginekologii i położnictwa oraz perinatologii.
Jako asystent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego prowadzę zajęcia ze studentami oraz zajmuję się pracą naukową.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.

Obszarem moich zawodowych zainteresowań jest w szczególności perinatologia
(medycyna matczyno – płodowa).

Systematycznie doskonalę swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w specjalistycznych kursach, szkoleniach, konferencjach oraz zjazdach naukowych.

Swoim Pacjentkom  zapewniam kompleksową opiekę w prowadzeniu ciąży fizjologicznej zgodnie z wytycznymi Ministra Zdrowia i ciąży powikłanej m.in. nadciśnieniem tętniczym, cukrzycą, trombofilią wrodzoną, cholestazą ciężarnych, padaczką.

Wykonuję badania ultrasonograficzne płodu/ów zgodnie z rekomendacjami Sekcji Ultrasonografii PTGiP, badanie ultrasonograficzne miednicy mniejszej.

Zajmuję się również szczegółową diagnostyką immunologiczną i leczeniem poronień nawykowych, a także poradnictwem antykoncepcyjnym hormonalną terapią zastępczą, kompleksową opiekę w diagnostyce i leczeniu wszystkich chorób narządów płciowych.

Jako kobieta doskonale zdaję sobie sprawę, że wizyty ginekologiczne są dla Pacjentek źródłem dużego stresu. Zawsze staram się stworzyć przyjazną atmosferę podczas konsultacji. Swoim pacjentkom udostępniam kontakt telefoniczny.

Praca lekarza jest moją wielką pasją i życiowym powołaniem, w którym się spełniam poprzez profesjonalne indywidualne podejście oraz opiekę i pomoc Pacjentkom.

Iwona Janosz – ZnanyLekarz.pl

Med Silesia Medical Care | Prywatne Gabinety Specjalistyczne © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.