Dr Anna Urbanek – Gawron

Anna Urbanek - Gawron

mgr

Na przestrzeni życia, ciało kobiety poddawane jest różnym zmianom – miesiączka, ciąża, poród, połóg, karmienie piersi, menopauza… Kobieta w swojej doskonałości jest idealnie przystosowana do tych etapów, co nie oznacza, że nie towarzyszą jej różne uciążliwe dolegliwości ... Z pomocą na kobiece dolegliwości przychodzi fizjoterapia uroginekologiczna, a ja zafascynowana możliwościami jakie daje nam współczesna medycyna – chcę pomagać nam kobietą. Zapraszam jeśli borykasz się z którąś z poniższych dolegliwości…

Wysiłkowe nietrzymanie moczu Pęcherz nadaktywny Zaburzenia statyki narządów miednicy mniejszej ( obniżenie narządów miednicy mniejszej) Bóle krocza, bolesne stosunki Ból w obrębie miednicy i jamy brzusznej i okolicy odcinka lędźwiowo-krzyżowego Blizny po cc, nacięciu oraz pęknięciu krocza, a także blizny po zabiegach chirurgicznych Rozstęp mięśni prostych brzucha ( DRA) Podczas wizyty przeprowadzę diagnostykę funkcjonalną , obrazową ( USG) i EMG i na jej podstawie odpowiednio opracuję plan terapii.

Zapraszam na fizjoterapeutyczne przygotowanie do ciąży , porodu. Ponadto jestem wykwalifikowaną i doświadczoną fizjoterapeutką dziecięcą. Zajmuję się diagnostyką neurorozwojową najmłodszych dzieci. Pokaże Ci jak prawidłowo nosić i podnosić dziecko (prawidłowy instruktaż pielęgnacyjny) tak aby był on zgodny z harmonijnym rozwojem dziecka i koncepcją NDT Bobath.

Prowadzę rehabilitację niemowlaków wg koncepcji NDT Bobath oraz integracji sensorycznej. Prywatnie poza rozwijanie pasji związanej z ciągłym poszukiwanie i rozwijanie wiedzy o NAS KOBIETACH uwielbiam aktywnie spędzać czas przemierzając wysokogórskie szlaki oraz planując kolejne wyprawy rowerowe… a w domu spełniam się kulinarnie... uwielbiam tworzyć nowe dania i poznawać nowe smaki.